Pierwsze kroki przyjętych na studia | Wydział Oceanografii i Geografii

Pierwsze kroki przyjętych na studia

środa, 19 września 2018 roku, 14:12

Drogi Kandydacie.

Cieszymy się, że wybrałeś studia na Wydziale Oceanografii i Geografii UG. Szczerze gratulujemy przyjęcia na I rok studiów na naszym Wydziale. Aby wstąpić do społeczności akademickiej Uniwersytetu Gdańskiego i cieszyć się statusem jej pełnoprawnego członka, powinieneś dopełnić jeszcze kilku formalności.

Ulotki informacyjne 'tzw. niezbędnik' dla przyjętych na studia na Wydziale Oceanografii i Geografii UG.

Ulotki są w plikach pdf, dwustronne, do samodzielnego wydrukowania, wysłane wraz z decyzją o przyjęciu na studia lub dostępne w Dziekanacie WOiG.

środa, 5 września 2018 roku, 14:39

Kwestie związane z zasadami pobierania opłat za studia i usługi edukacyjne świadczone przez Uniwersytet Gdański oraz trybem i warunkami zwalniania z tych opłat reguluje Uchwała Senatu Uniwersytetu Gdańskiego nr 51/13 z dnia 09 lipca 2013 roku.