Mobilne stoisko Sklepiku UG na Wydziale Oceanografii i Geografii!
Mobilne stoisko Sklepiku UG na Wydziale Oceanografii i Geografii UG!
Mobilne stoisko Sklepiku UG odwiedzi Wydział Oceanografii i Geografii UG w dniach 1-2.06.2026 r. i godzinach 11:00-15:00.
Będzie to doskonała okazja, żeby zapoznać się z ofertą Sklepiku UG mieszczącego się na co dzień w i zakupić uniwersyteckie gadżety.
W ofercie mobilnego stoiska znajdą się między innymi bluzy i akcesoria z logo uczelni, unikalne produkty oparte na motywach obrazów autorstwa Pani Kanclerz dr hab. inż. Anety Oniszczuk, prof. UG, produkty eko, premium oraz focze gadżety.
Z myślą o społeczności akademickiej przygotowano specjalną zniżkę w wysokości 10% na cały asortyment oraz dodatkowe promocje.
Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia mobilnego stoiska Sklepiku UG i skorzystania z tej wyjątkowej oferty!
Stoisko Sklepiku UG będzie znajdować się na parterze w Budynku Oceanografii w godzinach 11:00-15:00.
Zapraszamy!
fot. w tle Sebastian Jętczak
