Wybory w grupie nauczycieli akademickich zatrudnionych na stanowisku profesora lub prof. uczelni albo posiadających stopień naukowy dr hab., 7 czerwca 2024 r.

Gdynia, 13 maja 2024 r.

OGŁOSZENIE WYBORCZE

KOMISJA WYBORCZA WYDZIAŁU OCEANOGRAFII I GEOGRAFII

ogłasza wybory do

Senatu i Kolegium Elektorów Uniwersytetu Gdańskiego na kadencję 2024-2028

w grupie nauczycieli akademickich zatrudnionych na stanowisku profesora lub profesora uczelni albo posiadających stopień naukowy doktora habilitowanego.

Zgłaszanie kandydatów odbywa się poprzez wypełnienie oświadczenia kandydata na członka Senatu lub członka Kolegium Elektorów i przesłanie go do Wydziałowej Komisji Wyborczej do dnia 4 czerwca 2024 r.

Zebranie wyborcze odbędzie się

w dniu 7 czerwca 2024 roku o godz. 11.00 w Budynku Oceanografii, w sali wystawowej.

Jeżeli w wyznaczonym terminie nie przybędzie 50% uprawnionych do głosowania, tego samego dnia, w tym samym miejscu 15 minut po wyznaczonej godzinie rozpoczęcia pierwszego zebrania, odbędzie się zebranie w drugim terminie. Dla dokonania wyboru w drugim terminie nie jest wymagane kworum 50% uprawnionych do głosowania.

Przewodnicząca Komisji Wyborczej
Wydziału
Oceanografii i Geografii UG
/-/