Webinarium „From Academia to Entrepreneurship”

Serdecznie zapraszamy do udziału w webinarium  From Academia to Entrepreneurship”, które odbędzie się on-line 27 lutego 2024 w godzinach 11.00 – 12.00.

 

Rejestracja: https://register.gotowebinar.com/register/2098607494197973080

Informacje: https://bluebiotechpreneurs.eu/events/

 

Agenda:

Perspektywa studenta – Rozpoczęcie kariery w sektorze błękitnej bio-gospodarki
Perspektywa przedsiębiorcy – Rozpoczęcie kariery i znalezienie talentów w sektorze bio-gospodarki
BlueBioTechpreneurs – Wychodząc naprzeciw potrzebom studentów i firm z branży błękitnej bio-gospodarki
Q&A oraz uwagi końcowe

 

Dlaczego warto?
Pierwsze webinarium będzie poświęcone wyzwaniom i możliwościom związanym z rozpoczęciem kariery w sektorze. Poszczególne historie wskażą na potrzeby studentów i przedsiębiorców oraz sposoby, aby zapewnić absolwentom dostęp do istniejących możliwości w tej dziedzinie. Partnerzy projektu BlueBioTechpreneurs podzielą się doświadczeniami, w jaki sposób powstające w ramach projektu kursy MOOC, webinaria i hackathony pomogą osiągnąć ten cel. Sesja pytań i odpowiedzi umożliwi uczestnikom bezpośrednią rozmowę z prelegentami i partnerami projektu.

 

Inicjatywa
Webinarium jest pierwszym z sześciu webinariów serii „Transferring the Business Gene: BlueBio Techpreneurs Webinar Series”, realizowanej w ramach projektu „BlueBioTechpreneurs – Rozwój przedsiębiorczości w obszarze błękitnej bio-gospodarki (BBT)”. Seria webinariów będzie poświęcona doświadczeniom i inspirującym historiom przedsiębiorców sektora błękitnej bio-gospodarki. Uniwersytet Gdański jest partnerem projektu BBT w ramach Europejskiego Funduszu Morskiego, Rybackiego i Akwakultury (EFMRA) na lata 2021–2027, a jego realizacja przebiega na Wydziale Oceanografii i Geografii UG, w Katedrze Ekologii Morza.

 

Strona projektu BlueBioTechpreneurs (BBT): https://bluebiotechpreneurs.eu/

Więcej o projekcie BlueBioTechpreneurs (BBT) na UG:

https://ug.edu.pl/news/pl/5648/dofinansowanie-projektu-bluebiotechpreneurs-rozwoj-przedsiebiorczosci-w-obszarze-blekitnej-bio

Informacje: hanna.ladkowska@ug.edu.pl; b.dmochowska@ug.edu.pl

 

Tekst za: mgr B. Dmochowska

Załącznik
Załącznik Rozmiar
poster 3.78 MB
Pokaż rejestr zmian

Data publikacji: piątek, 16. luty 2024 - 07:53; osoba wprowadzająca: Kamila Mędrzycka Ostatnia zmiana: piątek, 16. luty 2024 - 07:58; osoba wprowadzająca: Kamila Mędrzycka