Spotkanie rekrutacyjne Koła Naukowego Oceanografii Operacyjnej

Studencie! Studentko!
Serdecznie zapraszamy Was na spotkanie rekrutacyjne Koła Naukowego Oceanografii Operacyjnej. Jeżeli interesujesz się fizyką morza, teledetekcją satelitarną, GIS-ami czy technicznymi aspektami studiów, albo potrzebujesz wsparcia z ścisłymi przedmiotami na naszych studiach to to koło jest dla Ciebie.
Oferujemy spotkania co dwa tygodnie oraz udział w wydarzeniach naukowych.
Więcej informacji przekażemy Ci na spotkaniu rekrutacyjnym już 13.11.2023 r. o godzinie 17:30 w Sali 502. Jeżeli ten termin Ci nie odpowiada to zapraszamy do kontaktu poprzez nasze social-media (facebook i instagram) lub bezpośrednio do:

Przewodniczącego koła: Weronika Sowińska (w.sowinska.531@studms.ug.edu.pl)
Zastępcy przewodniczącego: Natalia Gackowska (n.gackowska.109@studms.ug.edu.pl)

Skarbnika: Jan Matwiejczuk (j.matwiejczuk.523@studms.ug.edu.pl)

Zapraszamy 😊

Data publikacji: czwartek, 9. Listopad 2023 - 07:12; osoba wprowadzająca: Beata Kwiatkowska Ostatnia zmiana: czwartek, 9. Listopad 2023 - 07:18; osoba wprowadzająca: Beata Kwiatkowska