Spotkanie informacyjne

Cześć!
Mam na imię Klaudia i jestem absolwentką Wydziału Oceanografii i Geografii na Uniwersytecie Gdańskim. Swoją studencką karierę kontynuowałam na Uniwersytecie Wrocławskim studiując dwa kierunki jednocześnie - geografię i ochronę środowiska.
Wrocław otworzył mnie na nowe możliwości i wyjście ze strefy komfortu, a czasy covidowe tego nie ułatwiały. Znajomi zawsze namawiali mnie na udział w programie Erasmus, ale nigdy nie było mi to po drodze. Kończąc studia miałam poczucie, że nie wykorzystałam w pełni przywileju bycia studentem i wzięcia udziału w wymianie międzynarodowej. Z pomocą przyszła moja koleżanka, która brała udział zarówno w Erasmus+ Internship jak i w wolontariacie europejskim na Sycylii.
Moja historia jest o tym jak udało mi się wyjechać na wolontariat i mieć darmowe wakacje w Grecji, jednocześnie rozwijając swoje zainteresowania, zwiększając swoją świadomość środowiskową, poznając świetnych ludzi i przełamując swoje wewnętrzne ograniczenia.
Zapraszam Was serdecznie na spotkanie ze mną, które odbędzie się 26 października o godz. 17:00 w auli S209 na Wydziale Nauk Społecznych UG (Gdańsk Oliwa, ul. Bażyńskiego 4). Opowiem o swojej przygodzie i o tym jak taką przygodę zrealizować! Weźcie ze sobą kubek ciepłej herbaty lub kawy i przyjdźcie posłuchać o pracy na wolontariacie podczas upalnego lata w Grecji.

Data publikacji: czwartek, 19. Październik 2023 - 11:33; osoba wprowadzająca: Beata Kwiatkowska Ostatnia zmiana: czwartek, 19. Październik 2023 - 11:35; osoba wprowadzająca: Beata Kwiatkowska