Dr Agata Błaszczyk laureatką konkursu NCN MINIATURA 2

Zgodnie z ogłoszoną przez Koordynatorów Dyscyplin NCN ostatnią listą rankingową projektów zakwalifikowanych do finansowania w ramach konkursu MINIATURA 2 na pojedyncze działania naukowe, wśród laureatów znalazła się kolejna pracownica Wydziału Oceanografii i Geografii Uniwersytetu Gdańskiego: dr Agata Błaszczyk za projekt pt.: „Badania nad mechanizmem przeciwgrzybiczego działania związków produkowanych przez cyjanobakterie bałtyckie - poszukiwanie inhibitorów proteaz aspartylowych Sap", finansowanie w wysokości 34 650,00 zł.

Serdecznie gratulujemy!

Data publikacji: czwartek, 11. Kwiecień 2019 - 10:57; osoba wprowadzająca: Tomasz Zarzycki Ostatnia zmiana: czwartek, 11. Kwiecień 2019 - 10:57; osoba wprowadzająca: Tomasz Zarzycki