Prof. UG dr hab. Iwona Sagan krajowym reprezentantem Komitetu Zarządzającego Akcji COST

4 października br. Pani Prof. UG dr hab. Iwona Sagan została  mianowana przez Pana Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego Jarosława Gowina na jednego z dwóch krajowych reprezentantów Komitetu Zarządzającego Akcji COST CA16232 „European Energy Poverty: Agenda Co-Creation and Knowledge Innovation”.

7 listopada 2017 r., spotkaniem Komitetu Zarządzającego w Brukseli, rozpoczął się międzynarodowy projekt Akcji COST CA16232 „European Energy Poverty: Agenda Co-Creation and Knowledge Innovation”. Jego tematem jest problem europejskiego ubóstwa energetycznego. Celem Akcji COST jest wzmocnienie międzynarodowej współpracy i wymiana doświadczeń, danych i produktów między wiodącymi ośrodkami badawczymi. Uczestnikami grupy badawczej pod kierownictwem naukowym Pani Prof. UG dr hab. Iwony Sagan są pracownicy Katedry Geografii Społeczno-Ekonomicznej Uniwersytetu Gdańskiego. Projekt, w którym uczestniczą przedstawiciele nauki z 28 krajów europejskich i Izraela, zakończy się w listopadzie 2021 r.

Data publikacji: poniedziałek, 20. Listopad 2017 - 18:08; osoba wprowadzająca: Tomasz Zarzycki Ostatnia zmiana: poniedziałek, 20. Listopad 2017 - 18:08; osoba wprowadzająca: Tomasz Zarzycki