Otwarty dzień informacyjno-adaptacyjny IOUG - relacja fotograficzna

W dniu 27 października serdecznie odbył się Dzień Otwarty Instytutu Oceanografii podczas którego studenci mieli możliwość odwiedzić laboratoria, sale dydaktyczne, dowiedzieć się jakie prowadzimy badania.

Na sali wystawowej odbyła się prezentacja o tym jak funkcjonuje Stacja Morska IO w Helu, można było porozmawiać z przedstawicielami Studenckich Kół Naukowych (Studenckie Koło Naukowe Oceanografów, Studenckie Koło Naukowe GIS "Gisoteka", Studenckie Koło Naukowe Geologów UG, Koło Naukowe Oceanografii Operacyjnej).

Pracownicy WOiGUG opowiadali o Programie stażowym dla studentów Nauk o Ziemi „NoZ na Staż 2.0”(POWER), programie Tutoringu oraz ofercie przedmiotów dodatkowych realizowanych w języku angielskim.

Zapraszamy do galerii zdjęć z wydarzenia.

W załączniku grafik - która grupa, o której godzinie i co odwiedza

Załącznik Rozmiar
Grafik 24.86 KB

Data publikacji: środa, 25. Październik 2017 - 17:19; osoba wprowadzająca: Tomasz Zarzycki Ostatnia zmiana: wtorek, 31. Październik 2017 - 13:45; osoba wprowadzająca: Tomasz Zarzycki