Aleksandra Dzendrowska studentka oceanografii wybrana do Rady Studentów Parlamentu Studentów RP

Aleksandra Dzendrowska z Parlamentu Studentów UG wybrana do Rady Studentów Parlamentu Studentów RP

W dniach 5-6 listopada 2016 r. w Warszawie odbył się XXIV Zjazd Parlamentu Studentów Rzeczypospolitej Polskiej, podczas którego wybrano władze statutowe na kolejną kadencję. Nowym Przewodniczącym PSRP został Tomasz Tokarski z Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego im. Jana Pawła II, a w składzie Rady Studentów PSRP znalazła się Aleksandra Dzendrowska z Uniwersytetu Gdańskiego (studentka oceanografii). Dwuletnia kadencja nowych władz PSRP rozpocznie się 1 stycznia 2017 r. Serdecznie gratulujemy!

Data publikacji: środa, 16. Listopad 2016 - 22:08; osoba wprowadzająca: Tomasz Zarzycki Ostatnia zmiana: środa, 16. Listopad 2016 - 22:14; osoba wprowadzająca: Tomasz Zarzycki