Rekrutacja do AISEC

Lepszy start na rynku pracy – możesz zacząć już dziś!

Z nami możesz więcej - już teraz dołącz do AIESEC - największej, międzynarodowej organizacji studenckiej na świecie! Nie przegap tej szansy ­ rekrutacja trwa tylko do 4 października.

Jeżeli czujesz, że studia to za mało, by zdobyć wartościowe doświadczenie zawodowe i w pełni wykorzystać swój potencjał, masz szansę już teraz dołączyć do programu członkowskiego Future Leaders i skorzystać z możliwości, jakie oferuje AIESEC.

Future Leaders to program członkowski skierowany do studentów chcących rozwijać swój potencjał, jednocześnie kształtując lokalne środowisko. Pracując zespołowo w międzynarodowym otoczeniu, możesz działać w projektach w ramach jednego z trzech obszarów.

Działając w obszarze "Sales" nauczysz się technik sprzedażowych i umiejętności negocjacyjnych oraz zbudujesz wartościową sieć kontaktów.

W ramach "International Operations" nauczysz się przeprowadzać rozmowy rekrutacyjne oraz, poprzez kontakt z zagranicznymi praktykantami, wykorzystasz znajomość języka angielskiego w praktyce.

Działając w Marketingu będziesz planować i prowadzić kampanie promocyjne, nauczysz się zarządzania mediami społecznościowymi oraz obsługi programów graficznych.

AIESEC daje ci szansę na rozwój, zdobycie doświadczenia, którego nie otrzymasz na studiach, a które wymagane jest przez pracodawców, a jednocześnie jest przydatne w codziennym życiu.

Co obecni członkowie organizacji mówią o AIESEC?

Wiki, 21 lat

„Zadaniem projektu, w którym pracowałam była organizacja konferencji dla ponad 150 osób. Ten projekt nauczył mnie działania pod presją czasu oraz pokazał co tak naprawdę motywuje mnie do pracy. Na co dzień miałam kontakt z wieloma firmami i poznałam trójmiejski rynek od podszewki, teraz dużo lepiej orientuję się w tym, które przedsiębiorstwa są otwarte na studentów.”

Rekrutacja trwa tylko do 4 października! Nie zwlekaj i dołącz już teraz: gd.aiesec.pl/aiesecformularz

Więcej informacji znajdziesz na gd.aiesec.pl/rekrutacja

Masz pytanie? Skontaktuj się z nami pod adresem aiesec.gdansk@gmail.com

Data publikacji: czwartek, 24. Wrzesień 2015 - 14:38; osoba wprowadzająca: Tomasz Zarzycki Ostatnia zmiana: niedziela, 27. Wrzesień 2015 - 17:45; osoba wprowadzająca: Kamila Mędrzycka