prof. UG, dr hab. Elżbieta Niemirycz powołana do grupy mentorów Baltic Sea Network

Pan prof. dr hab. Grzegorz Węgrzyn, Prorektor ds. Nauki oraz Pani prof. UG, dr hab. Elżbieta Niemirycz, Kierownik Pracowni Trwałych Zanieczyszczeń Organizmów Zakładu Chemii Morza i Ochrony Środowiska Morskiego Instytutu Oceanografii zostali powołani do reprezentowania polskiego środowiska naukowego w pracach grupy mentorów (tzw. wise men/women) sieci Baltic Sea Network.

Baltic Sea Network (BSN) jest agendą Rady Państw Morza Bałtyckiego (Concil of teh Baltic Sea States) oraz Ministerstwa Nauki i Badań (Ministry of Science and Research) miasta Hamburg. W ramach BSN Uniwersytet Gdański będzie pełnil funkcję flagowego uniwersytetu polskiego i jednego z kilku w regionie bałtyckim.

Data publikacji: środa, 1. Lipiec 2015 - 11:32; osoba wprowadzająca: Kamila Mędrzycka Ostatnia zmiana: środa, 1. Lipiec 2015 - 15:18; osoba wprowadzająca: Kamila Mędrzycka