Przedsiębiorczość i komercjalizacja wyników badań naukowych – podstawy tworzenia firm spin-off. Wykład i bezpłatne konsultacje.

Zapraszamy DOKTORANTÓW i INNODOKTORANTÓW na WYKŁAD oraz BEZPŁATNE, INDYWIDUALNE KONSULTACJE PRAC DOKTORSKICH z Panem dr. inż. Januszem Marszalcem.

WYKŁAD - Przedsiębiorczość i komercjalizacja wyników badań naukowych – podstawy tworzenia firm spin-off

Data: 23 lutego 2015 r.

Miejsce wykładu: Biblioteka Główna UG, ul. Wita Stwosza 53, sala 030

Godziny: Wykład 13.00 Konsultacje od 14.30

Zgłoszenia na wykład i konsultacje prosimy przesyłać na adres a.marzec@innobaltica.eu z podaniem godziny odbycia konsultacji.

Dr. Inż. Janusz Marszalec – przedsiębiorca, prowadzi działającą od 18 lat firmę informatyczną JMC, a także firmę doradczą Innovatech Consulting i najnowszą Centrum Edisona. Wykłada przedsiębiorczość w Politechnice Warszawskiej i Uczelni Vistula. Jest doradcą rektora Uczelni Vistula ds. Innowacyjności i Komercjalizacji Wiedzy, mentorem firm start-up, członkiem panelu jurorów konkursu European Business Awards i ekspertem Centrum im. Adama Smitha. Spędził kilkanaście lat w Finlandii pracując w centrach przedsiębiorczości, innowacyjności i wysokich technologii w Oulu i Helsinkach. Przez 10 lat pracował w VTT – Technical Research Center of Finland, Electronics Institute, a także wykładał na Uniwersytecie w Oulu. Pracował w projektach m.in. dla takich firm jak Nokia, Rautaruukki (obecnie Ruukki), Kone, Oras, Auramo, Partek, Noptel. Jest autorem ponad 100 publikacji naukowych, kilku książek i kilku patentów (w Polsce i Finlandii) z dziedziny technologii, innowacyjności i przedsiębiorczości.

Załącznik Rozmiar
zaproszenie_doktoranci_jm.pdf 706.35 KB

Data publikacji: wtorek, 17. luty 2015 - 13:41; osoba wprowadzająca: Tomasz Zarzycki Ostatnia zmiana: wtorek, 17. luty 2015 - 13:41; osoba wprowadzająca: Tomasz Zarzycki