Zawiadomienie o publicznej obronie rozprawy doktorskiej mgr Tatiany Guellard

Rada Dyscypliny Nauki o Ziemi i środowisku Uniwersytetu Gdańskiego zawiadamia,
że w piątek 13 maja 2022 roku o godzinie 11:00

odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej

Pani mgr Tatiany Guellard

na temat:

Promotor: prof. dr hab. Monika Normant-Saremba

Recenzenci: dr hab. inż.  Beata Więcaszek prof. ZUT

dr hab. inż. Małgorzata Woźniak prof. UWM

Z rozprawą można zapoznać się na stronie Internetowej Biblioteki Głównej UG pod adresem: https://bg.ug.edu.pl/nauka/baza_wiedzy_ug/rozprawy_doktorskie_ug_wylozone_przed_obrona

Recenzje i streszczenia znajdują się na stronie Wydziału Oceanografii i Geografii w zakładce postępowania naukowe.

Obrona będzie odbywała się w formie zdalnej, z wykorzystaniem narzędzia Microsoft Teams. Osoby zainteresowane udziałem w obronie proszone są o kontakt z Panią mgr Anną Serafin oraz
o złożenie oświadczenia o zamiarze uczestnictwa w publicznej obronie rozprawy doktorskiej do dnia 11 maja 2022 r. na adres email anna.serafin@ug.edu.pl.

Załącznik Rozmiar
zawiadomienie o obronie doktorskiej 735.99 KB
oswiadczenie_do_obrony.docx 141.11 KB

Data publikacji: środa, 13. Kwiecień 2022 - 12:50; osoba wprowadzająca: Anna Serafin Ostatnia zmiana: środa, 13. Kwiecień 2022 - 12:50; osoba wprowadzająca: Anna Serafin