Zawiadomienie o publicznej obronie rozprawy doktorskiej mgr. Marcina Polonisa

Rada Dyscypliny Nauki o Ziemi i Środowisku Uniwersytetu Gdańskiego zawiadamia,
że w piątek 8 kwietnia 2022 roku o godzinie 11:00

odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej

Pana mgr. Marcina Polonisa

na temat:

„Impact of selected physical and biological factors on efficiency of gynogenesis and androgenesis in rainbow trout (Oncorhynchus mykiss)”, w j. polskim „Wpływ wybranych czynników fizycznych i biologicznych na skuteczność gynogenezy i androgenezy pstrąga tęczowego (Oncorhynchus mykiss)”

Promotor: dr hab. Konrad Ocalewicz prof. UG

Recenzenci: prof. dr hab. inż.  Dorota Fopp-Bayat

prof. dr hab. inż. Teresa Ostaszewska

Z rozprawą można zapoznać się na stronie Internetowej Biblioteki Głównej UG pod adresem: https://bg.ug.edu.pl/nauka/baza_wiedzy_ug/rozprawy_doktorskie_ug_wylozone_przed_obrona

Recenzje i streszczenia znajdują się na stronie Wydziału Oceanografii i Geografii w zakładce postępowania naukowe.

Obrona będzie odbywała się w formie zdalnej, z wykorzystaniem narzędzia Microsoft Teams. Osoby zainteresowane udziałem w obronie proszone są o kontakt z Panią mgr Anną Serafin oraz
o złożenie oświadczenia o zamiarze uczestnictwa w publicznej obronie rozprawy doktorskiej do dnia 6 kwietnia 2022 r. na adres email anna.serafin@ug.edu.pl.

Przewodniczący Rady   Dyscypliny

Nauki o Ziemi i Środowisku

Prof. dr hab. Wojciech Tylmann

Data publikacji: piątek, 18. Marzec 2022 - 12:48; osoba wprowadzająca: Anna Serafin Ostatnia zmiana: piątek, 18. Marzec 2022 - 12:53; osoba wprowadzająca: Anna Serafin