Legia akademicka REKRUTACJA

W związku z tym, że Uniwersytet Gdański w tym roku nie prowadzi programu Legii Akademickiej zapraszamy do udziału w programie na Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni realizowanym dla studentów z całego regionu. Werbunek trwa do 20.12.2021 r.!

Zajęcia teoretyczne w ramach Modułu Podstawowego (szeregowego) oraz Modułu Podoficerskiego zostaną zrealizowane w I kwartale 2022 roku. Planuje się utworzyć po 4 grupy szkoleniowe w każdym module po 25-30 osób każda – liczba miejsc jest ograniczona.

Szkolenie jest dostępne dla studentów cywilnych AMW oraz innych uczelni z regionu (stacjonarnych i zaocznych)! Wymagany jest status studenta (nie wliczają się studia podyplomowe i doktoranckie) oraz polskie obywatelstwo. Decyduje kolejność zgłoszeń!

Czytaj więcej o Legii Akademickiej na stronach MON: https://www.gov.pl/web/obrona-narodowa/legia-akademicka

Terminy realizacji projektu na AMW

• Rozpoczęcie rekrutacji wstępnej (Werbunek) 05-20.12.2021 ,
  • Przyjmowanie wniosków osób zakwalifikowanych – Grudzień 2021
  • Realizacja zajęć modułów teoretycznych (podstawowy i podoficerski) – I kwartał 2022

Rejestracja polega na pobraniu Wniosku PDF ze strony AMW i fizyczne złożenie go (osobiste lub wysłanie pocztą) w biurze ABK AMW (pok. 249 budynek 5)

WNIOSEK O PRZYSTĄPIENIE DO PROGRAMU LEGIA AKADEMICKA

UWAGA: decyduje data wpływu na AMW a nie data stempla pocztowego!

Zasady ogólne realizacji V edycji programu LA na AMW :

• Szkolenie jest realizowane w Module teoretycznym na poziomie podstawowym (szeregowego) i podoficerskim, można realizować oba moduły w jednym roku.
  • Szkolenie jest dostępne dla osób posiadających status STUDENTA studiów dziennych i zaocznych dowolnej uczelni krajowej, wyłącznie dla obywateli polskich. (studia podyplomowe oraz doktoranckie nie uprawniają do udziału w szkoleniu).
  • Przewidujemy 120 miejsc (4 grupy) w każdym module

Data publikacji: czwartek, 9. Grudzień 2021 - 09:10; osoba wprowadzająca: Dorota Miśków Ostatnia zmiana: czwartek, 9. Grudzień 2021 - 09:11; osoba wprowadzająca: Dorota Miśków