Summer School Ocean Sustainability

Zespół SEA-EU Uniwersytetu w Kilonii wraz z IO UG serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w SEA-EU Summer School on Ocean Sustainability, która odbędzie się w dniach 13-17 września 2021 r. w formie zajęć zdalnych. Szkoła letnia ma strukturę interdyscyplinarną i koncentruje się na wyzwaniach związanych z przyszłością Oceanu Światowego. Jako studia przypadku poruszone zostaną różne tematy z zakresu szerokiej tematyki morskiej, oraz utworzona zostanie przestrzeń do wnoszenia i dyskutowania o własnych pomysłach związanych z szeroko pojętym funkcjonowaniem morza zarówno z perspektywy środowiskowej, jak i ekonomicznej.

Informacje odnośnie Summer School Ocean Sustainability

Data publikacji: piątek, 3. Wrzesień 2021 - 08:49; osoba wprowadzająca: Alicja Bielińska Ostatnia zmiana: piątek, 3. Wrzesień 2021 - 09:07; osoba wprowadzająca: Alicja Bielińska