Wakacyjny turniej retro w grze Sensible World of Soccer na kultowym komputerze AMIGA

Przez ostatni miesiąc wielu z nas z zainteresowaniem przyglądało się rywalizacji najlepszych europejskich drużyn w turnieju UEFA EURO 2020. Turniej już się zakończył, ale my proponujemy Wam przedłużenie piłkarskich emocji prawie o 2 tygodnie poprzez wzięcie udziału w turnieju retro w grze Sensible World of Soccer na kultowym komputerze AMIGA.

W latach 90. w tę grę grały miliony osób na całym świecie, i mimo że od tamtego czasu powstały inne gry piłkarskie, znacznie bardziej zaawansowane graficznie, przeznaczone na nowoczesne komputery i konsole, to  ta gra w odsłonie z połowy lat 90. do dziś ma wielu fanów.

Zapraszamy więc wszystkich studentów, doktorantów i pracowników Uniwersytetu Gdańskiego, aby razem z nami wsiedli do "wehikułu czasu" i dzięki kultowej Amidze przenieśli się do czasów, kiedy SWOS bił rekordy popularności!

Mamy nadzieję, że nasza propozycja spotka się z zainteresowaniem zarówno tych z Was, którzy mieli już z styczność z tą grą czy z tym komputerem, jak i tych, dla których w tym wypadku ten "oldskul" to nowość --

Turniej odbędzie się w piątek, 23 lipca br. w sali konferencyjnej Parlamentu Studentów UG w tzw. „Trzynastce” (Gdańsk, ul. Wita Stwosza 58, pokój 132). Rozpocznie się o godzinie 18.00 i potrwa około 2 godzin.

Osoby, które chciałyby wcześniej potrenować mogą przyjść już o godzinie 17.00.

Na wszystkich uczestników czekają drobne upominki, a na najlepszych graczy nagrody.

Zgłoszenia do turnieju

Wszystkich studentów, doktorantów i pracowników UG zainteresowanych udziałem w turnieju prosimy o wysłanie mailem swojego zgłoszenia zawierającego imię i nazwisko, kontaktowy adres e-mail oraz informację czy zgłaszana osoba jest studentem, doktorantem czy pracownikiem UG.

Termin nadsyłania zgłoszeń: do 21 lipca br.

Adres e-maila, na który należy wysłać zgłoszenie: parlament.studentow@ug.edu.pl

Informcja przygotowana przez Parlament Studentów UG

Data publikacji: środa, 14. Lipiec 2021 - 08:31; osoba wprowadzająca: Anna Kietrys-Tusk Ostatnia zmiana: środa, 14. Lipiec 2021 - 08:31; osoba wprowadzająca: Anna Kietrys-Tusk