Baltic Blue Biotechnology ALLIANCE zaprasza do współpracy! | Wydział Oceanografii i Geografii

Baltic Blue Biotechnology ALLIANCE zaprasza do współpracy!

banner alliance 4th call

Baltic Blue Biotechnology ALLIANCE zaprasza do współpracy!

Masz ciekawy pomysł na produkt oparty na biologicznych zasobach morskich? Prowadzisz badania w tym zakresie i wiesz, że tkwi w nich duży potencjał, lecz do realizacji brakuje Ci wsparcia ekspertów? Jesteś studentem, młodym bądź doświadczonym naukowcem, przedstawicielem instytucji badawczej, prowadzisz start-up lub planujesz dopiero założyć firmę? A może reprezentujesz znane już na rynku przedsiębiorstwo, które pracuje nad nowymi rozwiązaniami?

Zgłoś się do sieci Baltic Blue Biotechnology ALLIANCE!

Partnerzy projektu ALLIANCE ogłaszają czwarty, ostatni już w ramach projektu, nabór obiecujących firm i przedsiębiorców, a także osób prywatnych z pomysłem, które potrzebują dedykowanego wsparcia eksperckiego przy rozwoju produktu lub usługi opracowanej w oparciu o błękitną biotechnologię. Specjalnie przygotowane wsparcie może objąć np. działalność naukowo-badawczą, doradztwo czy indywidualny mentoring.

Wybrani, najlepiej rokujący kandydaci zaproszeni zostaną w kwietniu na spotkanie partnerskie do Kopenhagi, gdzie zaprezentują swój pomysł przed międzynarodowym panelem ekspertów.

Zgłoszenia przyjmowane są do 5 marca 2018

Projekt ALLIANCE finansowany z programu INTERREG Morza Bałtyckiego 2014-2020 rozpoczął się 1.03.2016. Tworzy go międzynarodowa sieć doświadczonych instytucji naukowych, parków technologicznych i firm współpracująca na rzecz rozwoju błękitnej biotechnologii w Regionie Morza Bałtyckiego. Uniwersytet Gdański jest od początku partnerem projektu i do tej pory stał się oficjalnym mentorem trzech wyłonionych w konkursie przedsięwzięć.

Szczegółowe ogłoszenie o naborze na stronie:
BalticBlueBioAlliance

Pytania dotyczące projektu oraz warunków jakie muszą spełniać kandydaci można zgłaszać drogą mailową.

Kontakt w UG:

Prof. UG, dr hab. Katarzyna Palińska