Historia sukcesu Erasmus+ - studentka w Ny-Alesund

Studentka oceanografii UG – Natalia Kozak – odbywała w semestrze zimowym 2017/2018 roku studia w Norges Teknisk-Naturvitenskapelige Universitet (NTNU) w Norwegii w ramach programu Erasmus+. W trakcie pobytu została zaproszona do ekipy badawczej i poleciała na tydzień do Ny-Alesund. W tym czasie w Ny-Alesund był kręcony serial popularno-naukowy, którego emisja właśnie ruszyła w Stanach Zjednoczonych. W odcinku 9 występuje nasza studentka, jej wizerunek jest też umieszczony w stopklatce zapowiadającej odcinek.

Pełna relacja wraz z wideo i zdjęciami na stronie WWW programu Erasmus+ Uniwersytetu Gdanskiego

Data publikacji: wtorek, 8. Maj 2018 - 14:21; osoba wprowadzająca: Tomasz Zarzycki Ostatnia zmiana: poniedziałek, 16. Lipiec 2018 - 08:19; osoba wprowadzająca: Tomasz Zarzycki