SEA-EU MASTER INTERNSHIPS to szansa dla Ciebie!

Chcesz zobaczyć, jak prowadzi się badania na zagranicznych uczelniach? Planujesz podszkolić znajomość języków obcych? A może potrzebujesz zainwestować w swój rozwój zawodowy i naukowy? SEA-EU MASTER INTERNSHIPS to szansa dla Ciebie!

Inicjatywa 9 uczelni partnerskich SEA-EU została stworzona z myślą o studentach studiów magisterskich. To niepowtarzalna okazja do odbycia praktyk na jednym z nadmorskich uniwersytetów Europy. Oferta sojuszu obejmuje obecnie ponad 100 praktyk magisterskich w:

• Uniwersytecie w Kadyksie (Hiszpania)
  • Uniwersytecie Zachodniej Bretanii (Francja)
  • Uniwersytecie Christiana-Albrechta w Kilonii (Niemcy)
  • Uniwersytecie w Splicie (Chorwacja)
  • Uniwersytecie Maltańskim w Valletcie (Malta)
  • Uniwersytecie w Algarve (Portugalia)
  • Uniwersytecie Parthenope w Neapolu (Włochy)
  • Uniwersytecie Nord (Norwegia)

Co musisz wiedzieć przed podjęciem decyzji?

Co zrobić by wziąć udział w praktykach?

• Wybrać ofertę praktyk z dostępnych na stronie https://sea-eu.org/master-research-internships-2024/. Należy zwrócić uwagę, czy oferta spełnia kryteria finansowania z Erasmus+ na UG
  • Skontaktować się z opiekunem naukowym praktyk na zagranicznej uczelni załączając CV i list motywacyjny (dane kontaktowe znajdują się w ofertach)
  • Czekać na potwierdzenie dostępności praktyk od opiekuna

Po otrzymaniu akceptacji należy się skontaktować z biurem Erasmus+ na UG pod adresem praktykierasmus@ug.edu.pl