Sesja posterowa studentów II r. kierunku Geografia fizyczna z geoinformacją

Miło nam poinformować, że w dniu 15 czerwca br. odbyła się sesja posterowa studentów drugiego roku kierunku Geografia fizyczna z geoinformacją.

Podobnie jak rok temu, stanowiła nie tylko zakończenie przedmiotu „Prezentacja prac naukowych”, ale była równocześnie podsumowaniem wyników działań zmierzających do przygotowania prac magisterskich. Każdy z Prelegentów przedstawił wyniki w dwojakiej formie – krótkiej prezentacji typu „flash speech”, a następnie posteru. Część posterowa była okazją do zadawania pytań i dyskusji.

Wystąpienia były oceniane przez jury konkursu, stworzone z prowadzących wymieniony przedmiot oraz Członków Rady Programowej Kierunku. Troje najlepszych prelegentów wyróżniono dyplomami oraz nagrodami książkowymi.

Zwyciężyła Pani Alicja Sokołowska, która przygotowała pracę pt. „Wpływ zmiany klimatu na warunki hydrologiczne wybranych torfowisk Słowińskiego Parku Narodowego” pod opieką prof. dr hab. Romana Cieślińskiego.

Dwa następne miejsca (ex aequo) zajęli Pan Paweł Etmański i Pani Paulina Zimnocha, z tematami odpowiednio: „Zastosowanie metody 210Pb i 137Cs do datowania osadów jezior kraterowych centralnej części Meksyku” (opiekun: prof. dr hab. Wojciech Tylmann) i „Charakterystyka jakości wód Jeziora Raduńskiego Dolnego na podstawie danych monitoringowych” (opiekun: prof. dr hab. Julita Dunalska).

Serdecznie gratulujemy!

Data publikacji: poniedziałek, 19. Czerwiec 2023 - 07:39; osoba wprowadzająca: Kamila Mędrzycka Ostatnia zmiana: poniedziałek, 19. Czerwiec 2023 - 07:39; osoba wprowadzająca: Kamila Mędrzycka