Zaproszenie na międzywydziałowe warsztaty dla studentów

Szanowna Studentko, Szanowny Studencie

nie prześpij okazji na zdobycie wiedzy, nowych umiejętności i nowych przyjaciół!

Centrum Tutorów UG zaprasza do udziału w międzywydziałowych warsztatach projektowych realizowanych metodą Problem Based Learning (PBL) na rzeczywistych, aktualnych case study zgłoszonych przez środowisko biznesowo – społeczne na potrzeby tego projektu.

Warsztaty realizowane będą w semestrze letnim (II-VI 2017) - cykl 4 warsztatów, praca w 5-6 osobowych zespołach pod opieką tutorów.

Warsztaty to niepowtarzalna okazja do:

• nabycia umiejętności i wiedzy związanej z pracą w interdyscyplinarnych zespołach projektowych,
  • rozwoju indywidualnych talentów, kompetencji i zainteresowań,
  • zetknięcia się z wiedzą specjalistyczną i aspektami przedsiębiorczości,
  • nauki i wzbudzenia w sobie efektywnej kreatywności.

Jeżeli studiujesz na II lub III roku studiów licencjackich, studiach magisterskich lub doktoranckich i chcesz uczestniczyć w projekcie* zarejestruj się już dziś pod linkiem:

* liczba miejsc ograniczona

Zarezerwuj czas na spotkanie organizacyjne w dniu 9 stycznia 2017 r.

Centrum Tutorów UG
dr Beata Karpińska-Musiał
dr Ewa Szymczak
dr Monika Woźniak