Warsztaty dla tutorów "Tutor –Mentorem, czyli jak inspirować innych"

W dniach 15-16.09 br Tutorzy z Wydziału Oceanografii i Geografii, Wydziału Filologicznego, Wydziału Nauk Społecznych i Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego wzięli udział w spotkaniu połączonym z warsztatem szkoleniowym na Stacji Morskiej Instytutu Oceanografii w Helu. Warsztat Tutor –Mentorem, czyli jak inspirować innych prowadziła Pani Alicja Gotowczyc Prezes Zarządu Forum Mentorów, certyfikowany Biznes Coach, trener.

Efektami spotkania było podniesienie kompetencji Tutorów oraz zacieśnienie współpracy w ramach dalszych działań rozwojowych między wydziałami związanych z kontynuacją projektu Nauczyciele-nauczycielom Centrum Tutorów UG.

Data publikacji: czwartek, 13. Październik 2016 - 13:40; osoba wprowadzająca: Tomasz Zarzycki Ostatnia zmiana: poniedziałek, 17. Październik 2016 - 12:20; osoba wprowadzająca: Tomasz Zarzycki