Praca doktorska dr inż. arch. Alicji K. Zawadzkiej nagrodzona

Dr inż. arch. Alicja K. Zawadzka zatrudniona na stanowisku adiunkta w Katedrze Geografii Fizycznej i Kształtowania Środowiska Instytutu Geografii otrzymała pierwszą nagrodę w XIII edycji Konkursu na  najlepsze rozprawy doktorskie, prace magisterskie i licencjackie nt. samorządu terytorialnego i zagadnień decentralizacji im. Prof. Michała Kuleszy, organizowanego przez Wydawnictwo Wolters Kluwer SA i Redakcję miesięcznika „Samorząd Terytorialny” pod patronatem instytucjonalnym Związku Miast  Polskich, Związku Województw RP, Unii Metropolii Polskich, Związku Powiatów Polskich, Związku Gmin Wiejskich RP i Fundacji Rozwoju Demokracji  Lokalnej.

Nagrodzona została Jej praca doktorska pt. "Zasady i uwarunkowania kształtowania ładu przestrzennego na przykładzie wybranych gmin obszaru funkcjonalnego aglomeracji Trójmiasta", wykonana pod kierunkiem prof. dr hab. inż. Tomasza Parteki i obroniona w 2015 r. na Wydziale Architektury Politechniki Gdańskiej, która wcześniej uzyskała również wyróżnienie tej uczelni.

Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się 25 maja 2016 r. w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji w Warszawie w trakcie posiedzenia Komisji Wspólnej Rządu i Samorządu Terytorialnego.

Załącznik Rozmiar
protokoół z posiedzenia komisji konkursowej 734.6 KB

Data publikacji: poniedziałek, 16. Maj 2016 - 12:29; osoba wprowadzająca: Kamila Mędrzycka Ostatnia zmiana: wtorek, 17. Maj 2016 - 09:03; osoba wprowadzająca: Tomasz Zarzycki