Pierwsze kroki przyjętych na studia | Wydział Oceanografii i Geografii

Pierwsze kroki przyjętych na studia

wtorek, 25 lipca 2017 roku, 10:53

Drogi Kandydacie.

Cieszymy się, że wybrałeś studia na Wydziale Oceanografii i Geografii UG. Szczerze gratulujemy przyjęcia na I rok studiów na naszym Wydziale. Aby wstąpić do społeczności akademickiej Uniwersytetu Gdańskiego i cieszyć się statusem jej pełnoprawnego członka, powinieneś dopełnić jeszcze kilku formalności.

Ulotki informacyjne 'tzw. niezbędnik' dla przyjętych na studia na Wydziale Oceanografii i Geografii UG.

Ulotki są w plikach pdf, dwustronne, składane na 3 części do samodzielnego wydrukowania, wysłane wraz z decyzją o przyjęciu na studia lub dostępne w Dziekanacie WOiG.

piątek, 2 września 2016 roku, 10:26

Kwestie związane z zasadami pobierania opłat za studia i usługi edukacyjne świadczone przez Uniwersytet Gdański oraz trybem i warunkami zwalniania z tych opłat reguluje Uchwała Senatu Uniwersytetu Gdańskiego nr 51/13 z dnia 09 lipca 2013 roku.